Projektový den v ZŠS V

V pátek 20. 12. proběhl i v naší třídě projektový den věnovaný průřezovému tématu Osobnostní a sociální výchova. S ostatními žáky jsme si užili vánoční vystoupení, které jsme společně nacvičili. Radovali jsme se z úspěchů našich dvou spolužáků, kteří obsadili 1. a 2. místo ve výtvarné soutěži. Ve třídě jsme si vyprávěli o vánočních zvycích a o tom, jak slavíme Vánoce doma. Ochutnali jsme vánoční čaj a cukroví a rozbalili jsme si drobné dárečky. Bylo nám spolu moc hezky a dohodli jsme se , že se o to budeme snažit i v celém novém roce.

Mgr. Martina Tomková